درباره کیش تورز

وب سایت کیش تورز

قصد سفر به کیش دارید؟ این حق شماست که سفری باکیفیت، آسان و مطمئن را تجربه کنید. کیشتورز اینجاست تا تجربه‌ای شایسته  و به یاد ماندنی از سفر به کیش برای شما ایجاد کند، تجربه‎‌ای که برازنده منزلت شما باشد.
سفر باید آسان باشد، مطمئن و به‌ صرفه؛ و همه اینها در کیشتورز خلاصه شده است. از هر شهری به کیش، با هواپیما، با تور کیش یا  پرواز چارتر، کاری یا تفریحی. سبد خدمات کیشتورز کامل است و ما پاسخگوی همه نیازهای شما هستیم.

کیش تور همسفر حرفه‌ای‌هاست، و این تجربه‌ی حرفه‌ای در همه مراحل سفر همراه شماست.از زمانی که قصد سفربه کیش کرده‌اید تا خرید بلیط تا پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط یک تیم چند نفره، و حتی تا زمانی که برنامه‌هایتان تغییر کرده و قصد استرداد بلیط را دارید. همه چیز با چند کلیک ساده اتفاق می‌افتد.

کیشتورز برندی از هلدینگ پرافتخار شرکت داده پردازی باتاب کیش است، سامانه‌ای که به‌ واسطه پشتیبانی و حمایت شما در مکان گردشگری کشور ایستاده. ما به این جایگاه قانع نشده‌ایم و تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پر پیچ‌ و‌ خم تنها نیستیم و همسفران وفادار و شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست. آمارها نشان می‌دهد که اکثر مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام کیشتورز شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورد اعتماد شما هستیم.

ارزش‌های کیش تورز

کیشتورز یک خانواده بزرگ متشکل از همکاران تجاری بسیار است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود.

درباره کیش تور بیشتر بدانید !

کیش تورز بهترین لحظات سفر را برای شما محیا می کند!

مرجع تخصصی تور و گردشگری جزیره کیش ، تور کیش ، بلیط کیش ، هتل های کیش ، تفریحات کیش ، رستوران های کیش ، اجاره خودرو در کیش ، کنسرت های کیش ، جنگ های شبانه کیش ، پارک آبی کیش ، پارک دلفین های کیش ، غواصی کیش ، پاراسل کیش ، پارک سافاری کیش و...

تخفیف های هیجان انگیز

خرید و رزرو تفریحات کیش با تخفیف های هیجان انگیز

قرعه کشی هفتگی

هدایای ویژه برای مشتریان کیش تورز

پشتیبانی 24 ساعته و خرید امن و راحت

در تمام شبانه روز بصورت آنلاین

تخفیف های هیجان انگیز کیش تورز

خرید و رزرو تفریحات کیش با تخفیف های هیجان انگیز

قرعه کشی هفتگی

هدایای ویژه برای مشتریان کیش تورز

پشتیبانی 24 ساعته و خرید امن و راحت

در تمام شبانه روز به صورت آنلاین

15

مجوزهای دریافت شده

30+

همکاران ویژه کیش تورز

100+

تفریح و خدمات ارائه شده در کیش تورز

4M+

مشتریان راضی از ما

گفت خنثی و شنود موثر

ما در کیشتور گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر در کار و نوع عملکرد بیان می‌کنیم.

حرمتِ کلام

ما در کیشتور برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی دست و پا گیر؛ درست مثل یک خانواده در کنار یکدیگر به کارمان عشق می ورزیم.

عاملیت

همه‌ی کیشتوری ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند کار ها را به غیر واگذار نکرده و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

روابط شبکه ای

ما در کیشتور به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی کیشتور را افزایش دهیم.

تعهد حرفه‌ای

ما در کیشتور به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد کاری آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت کاربران و شرکای تجاری در جزیره کیش هستیم.

توانمندسازی

ما در کیشتور به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و فناوری اطلاعات بهینه‌سازی توانایی‌ها در راستای نیازهای کاربران هستیم.

توسعه و تعالی

ما در کیشتور به دنبال تسهیل تعالی کیشتور هستیم؛ تا جایی که زمینه‌ی تعالی واحدهای فروش و خدمات خود و شرکای تجاریمان را در بهترین حالت فراهم کنیم.

تیم‌سازی بهینه

ما در کیشتور برای ایده‌ی خود به دنبال تیم قدرتمند و شریک تجاری هستیم، تیمی که با همراهی آن، ایده را عملی و در نهایت به خدمات مفید برای کاربر تبدیل کنیم.

حساسیت و پاسخگویی به نیاز مشتریان و کارکنان

ما در کیشتور شنونده و بیننده‌ی همکاران و مشتریان هستیم تا مطمئن شویم خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است.

ایده و خلق راهکار

ما در کیشتور به دنبال نظرات‌ و پیشنهادات کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.

رهبری تسهیل‌گرانه

رهبران کیشتور، مدیران و سرپرستانی هستند که از تجارب سنتی و تکنولوژی به روز حمایت‌هایشان برای تسهیل و پیشبرد کیشتور استفاده می‌کنند.

هم‌دلی

ما در کیشتور بر اساس منطق، تحلیل و عملکرد درست تصمیم می گیریم و آن را با کمک و یاری گرفتن از متخصصان این حرفه و شرکای تجاری به ثمر می‌رسانیم.

چرا انتخاب ما کیش تورز هست؟
1- معتبرترین فروشگاه محصولات گردشگری در جزیره کیش

2- خرید امن و آسان ، دارنده نماد 2 ستاره و درگاه امن به پرداخت ملت

3- تنوع در ارائه تفریحات و گردشگری کیش

4- پشتیبانی سریع 24 ساعته

ایده نو
عاملیت
شبکه ای
توسعه
پیشرفت
تیم سازی